Dodaj ogłoszenie

Noclegi Wisła

Noclegi Wisła - ogłoszenia noclegów w Wiśle

Noclegi Wisła - Beskidy Śląskie

Noclegi Wisła – doskonały wybór pobytu w górach Beskidach Śląskich. Wiele atrakcyjnych i sprawdzanych ofert noclegów w Wiśle w jednym miejscu – Hotele w widokiem, wolne pokoje, noclegi z łazienką, pokoje z balkonem.
Chcesz by Twój wyjazd urlopowy był udany, znajdź nocleg w Wiśle spełniający Twoje oczekiwania i osób Ci towarzyszących. Wykorzystaj w tym celu parametry wyszukiwarki Ototurysta.pl.

Ototurysta.pl – Noclegi Wisła – dostępne typy obiektów:
·  Agroturystyka Wisła
·  Apartament Wisła
·  Domki Wisła
·  Hostel Wisła
·  Hotel Wisła
·  Hotel SPA Wisła
·  Kwatery i pokoje Wisła
·  Motel Wisła
·  Ośrodek wypoczynkowy Wisła
·  Pałac, Zamek Wisła
·  Pensjonat Wisła
·  Pole namiotowe/kamping Wisła
·  Schronisko Wisła
·  Uzdrowisko Wisła
·  Willa Wisła
·  Zajazd Wisła

W serwisie Ototurysta.pl chciej więcej parametrów i zaznacz interesujące właśnie Ciebie, możesz zaznaczyć kilka jednocześnie lub tylko jedną. , do wyboru masz dodatkowe parametry:
• wyposażenie pokoju
• wyposażenie obiektu
• inne (dodatkowe udogodnienia obiektu)
• szukaj po słowie.
Czy Twój urlop uznasz za udany? Na pewno – na Ototurysta.pl znajdziesz najkorzystniejszą ofertę dla siebie noclegów na terenie Wisły.

Miasto Wisła położone w Beskidach Śląskich w dolinie pomiędzy szczytami górskimi, gdzie najwyższe to Barania Góra i Stożek sąsiaduje z Parkiem Krajobrazowym Beskidu Śląskiego z jednej strony i Czechami z drugiej. W okolicy znajdują się między innymi takie miasta jak :
Ustroń, Brenna, Szczyrk, Istebna, Kamesznica.
Jest miejscem odwiedzanym przez turystów już od XIX wieku, rozpropagowanym w prasie i poprzez znajomych przez kilka osób, które oczarowało to miejsce.

Noclegi w górach – noclegi Wisła

Poszukując odpowiedniego noclegu w Wiśle, na pewno znajdziesz coś dla siebie – szeroka i bardzo zróżnicowana oferta zaspokoi potrzeby różnych turystów.
Są tu oferty drogich hoteli z pełnym wyposażeniem, komfortowych i przytulnych pensjonatów, Willi, Domów Wczasowych z pokojami Wisły różnym standardzie.
Znajdziesz tuta noclegi w niskiej lub wysokiej cenie odpowiadającej możliwością Twojego portfela i Twoim.
Zapewne poranny widok na góry z okna lub balkonu będzie wielkim plusem, jeśli jednak nie szukasz wygody lecz przygody – doskonałe będzie pole kampingowe w którym salonem jest ogród w kolorze trawy, a ściany to widoki i niebo.
Poszukaj z nami najlepszej i najkorzystniejszej oferty noclegu w górach w Wiśle, która zapewni odpoczynek i relaks od codzienności i naładuje akumulatory.

Atrakcje turystyczne Wisły

Pewne jest, że jest ich naprawdę bardzo dużo o każdej porze roku – zarówno wakacje letnie jak i ferie zimowe spędzone w Wiśle będą miłe wspominane przez wszystkich uczestników błogiego urlopowania.
Jedną z ciekawych propozycji jest Skocznia Narciarska nazwana imieniem Adama Małysza wielkości 134metrów, to miejsce które koniecznie trzeba zobaczyć korzystając z noclegów w Wiśle podczas wyjazdu, w galerii Małysza przy ul. 1maja można podziwiać między innymi trofea zdobyte podczas kariery zdolnego sportowca.
Centrum miasteczka to miejsce z licznymi udogodnieniami, w restauracjach i barach podawane są znakomite posiłki między innymi kuchni regionalnej, liczne stragany i butki pozwalają na zakup pamiątki którą można zabrać ze sobą do domu.
Wiele szlaków górskich, cieszy osoby aktywnie spędzające czas – znakomicie przygotowane są możliwe również do zdobycia przez dzieci.
Jest też kilka kolejek linowych otwartych w wybranych miesiącach, jedne działają w sezonie ciepłym a inne służą narciarzom podczas zimy. Do wyboru są:
Krzesełkowa kolej linowa Stożek
Krzesełkowa Kolej Linowa Soszów
Kolej Linowa Cienków
Kolej Linowa Skolnity
Kolej Linowa Nowa Osada.
Wiadukt kolejowy wybudowany w latach 30 XXwieku, wysoki do 25metrów o długości 120metrów jest czynny przez całą dobę i nie wymaga zakupu biletów.
Wyjeżdżajcie i zwiedzajcie Wisłę.
 

Okolica również zachęca do zdobywania górskich szczytów, wędrówek pieszych podziwiania pomników stworzonych przez naturę oraz ludzi.
Na Portalu Ototurysta.pl znajdziecie noclegi w górach z różnymi udogodnieniami – w Beskidzkiej Piątce sąsiadującej z Wisłą znajdziecie Noclegi Ustroń (oddalone o 12km), Noclegi Brennej, Noclegi Szczyrku, noclegi Istebnej oraz innym mniejszych ale jakże uroczych miejscowości.

Szukaj noclegi Wisły z Ototurysta.pl