Dodaj ogłoszenie

Pomysł na Walentynki ♥ 3 ciekawe propozycje

2016-02-12


Wkrótce Walentynki !!!
W związku ze zbliżającym się Świętem Zakochanych, zapytaliśmy mieszkańców Polski o ich plany walentynkowe.
69% osób przyznało, że nadal zastanawiają się nad prezentem.

W tym roku Walentynki przypadają w niedzielę - dzień wolny od pracy i nauki dla większości z nas.
Poniżej znajdziecie 3 ciekawe pomysły na Dzień Zakochanych - prezent, który pozostanie w Waszej pamięci na długo.

1. Pomysł na Walentynki ♥ Wyznaj ukochanej osobie miłość w najwyższym budynku w Polsce ♥
Stoi w Polsce już od 1955roku i ma 237metrów wysokości. Pałac Kultury i Nauki otwarty jest codziennie od poniedziałku do niedzieli, a na XXX piętro tarasu widokowego wjechać można codziennie w godzinach od 9.00 do 18.00.
Dodatkowo, jak co roku na fasadzie wyświetlana będzie ogromna walentyka w kształcie serca, najlepiej widoczna już po zmroku.

Źródło zdjęcia: https://web.facebook.com/palac.kultury.i.nauki

2. Pomysł na Walentynki ♥ Ojcowski Park Narodowy i Źródełko MIłości ♥
W Ojcowskim Parku Narodowym, na terenie Polski Południowej, około 20km od Krakowa tuż za Bramą Krakowską stworzonych przez naturę ze skał, znajduje się małe źródełko bijące ze skały i wypływające na wybite serce.
Źródełko ma swoją legendę, która mówi że dawnno temy para młodych ludzi, idąc szlakiem w gorący dzień, napiła się wody ze źródełka - co zaowocowało uczuciem ogromnej miłości.
Była ona tak mocna, że wspólnie doczekali się późnej starości i licznego potomstwa.

Źródło zdjęć: www.ojcowskiparknarodowy.pl

3. Pomysł na Walentynki ♥ Romantyczny weekend z widokiem na góry ♥
Otóź jak mówią meteorolodzy, pogoda dopisze w Beskidach Śląskich. W naszym serwisie znajdziecie atrakcyjne noclegi w górach na Walentynkowy weekend np. w Szczyrku, Ustroniu, Wiśle, Żywcu czy Istebnej.
Szczyrk to miasteczko położone u stóp Skrzycznego, najwyższej góry Beskidów Śląskich (1257m.n.p.m.), na którą można wejść szlakiem górskim lub wjechać wyciągiem krzesełkowym. Co roku, słynna Polska podróżniczka - Martyna Wojciechowska wraz z córką spędza tam sylwestra w Schronisku na samej górze.
Ustroń oferuje znaną przez wszystkich Czantorię (995m.n.p.m.), na której zobaczyć można jedne z najbardziej romantycznych i pięknych widoków.

Źródło zdjęcia:
http://ototurysta.pl/atrakcja-turystyczna/Czantoria-Kolej-Linowa/30

Zaskocz swoją ukochaną osobę niecodziennym prezentem. Wsiądź w pociąg, samochód w poszukiwaniu niezapomnianych chwil - po prezent który nigdy nie będzie się kurzył i zawsze wywoła uśmiech na twarzy.